Noslēgusies „Valmiera Beach” 2014. gada sezona

spuds_webs9. augustā Daliņu pludmalē ar „Multikluba" noslēguma posmu noslēdzās AS „Valmiera stikla šķiedra" pludmales volejbola čempionāts „Valmiera Beach". Par vīriešu čempioniem jau priekšlaicīgi kļuva komanda „Beachball.lv" (Reliņš / Augustāns / Benjavs), bet sieviešu konkurencē tikai pēdējā sezonas mačā, uzvarot sīvākās konkurentes, čempionu uzvaras laurus plūca „Zeltaleja" (Švarca / Jansone / Švarca). Tikmēr „Multikluba pludmales karaļa titulu izcīnīja Kārlis Rutmanis.

Vīriešu turnīrs:

Vīriešu konkurencē visa intriga par 2014. gada AS „Valmieras stikla šķiedra" pludmales volejbola čempionāta kopvērtējuma trijnieku bija zudusi pēc 9. posma, jo pirmajā trijniekā nekādas izmaiņas vairs nevarēja notikt. Par čempioniem bija kļuvusi komanda „Beachball.lv", kuri uzvarēja sešus no septiņiem posmiem, kuros šovasar startēja. Par vicečempioniem kļuva „Spuds webs" (Sandris Kalniņš, Kārlis Rutmanis un, kuri uzvarēja arī sezonas noslēdzošajā posmā. Tikmēr trešo vietu izcīnīja Valkas pludmales volejbolisti „VDA un partneri" (Gints Švecs / Kārlis Bērziņš / Elmārs Savickis). Ceturtie kopvērtējumā ierindojās „Akapulko" no Smiltenes, bet pēdējā posma trešās vietas ieguvēji „Andris/Kaspars" izrāva čempionāta piekto vietu, aiz sevis sestajā pozīcijā atstājot „Kālija nitrāts" komandu.

Čempionāta kopvērtējuma TOP6:

 Vieta  Komanda  Pilsēta  Punkti
 1.  Beachball.lv  Rīga  338
 2.  Spuds webs  Cēsis  317
 3.  VDA un partneri  Valka  273

Skatīt visus kopvērtējuma rezultātus

veci_top6

Sieviešu turnīrs:

Sieviešu turnīrā pirms pēdējā - ceturtā posma saglabājās liela intriga, jo jebkura no četrām komandām (Zeltaleja, Fanta, Muris, Miagi Hit) varēja kļūt par čempionēm. Viss izšķīrās posma pēdējā mačā, kur par uzvaru posmā un reizē arī titulu kopvērtējumā cīnījās limbažnieces „Zeltaleja" un Rīgas pāris „Miagi Hit". Finālā katra komanda uzvarēja pa setam, bet trešajā izšķirošajā setā virsroku guva „Zletaleja" (Alise Švarca/ Anna Diāna Jansone), kuras tad arī triumfēja visā čempionātā kopā. Otrās palika „Miagi Hit" (Laine Cielēna / Agija Sidorova). Trešajā vietā ierindojās volejbolistes no Cēsīm – „Fanta" (Nellija Tinusa / Laura Slišāne).

Čempionāta kopvērtējuma TOP6:

 Vieta  Komanda  Pilsēta  Punkti
 1.  Zeltaleja  Limbaži  135
 2.  Miagi Hit  Rīga  124
 3.  Fanta  Cēsis  113

Skatīt visus kopvērtējuma rezultātus

meitenes_top3

"Multikluba" pludmales karalis:

Tikmēr kā „Valmiera Beach" sezonas odziņa bija „Multikluba" pludmales karaļa turnīrs. 16 pludmales volejbolisti bija pieteikušies King Of The Beach formāta turnīram, kur noskaidroja individuāli spēcīgāko pludmales volejbolistu un 100 EUR dāvanu kartes ieguvēju. Izspēlējot trīs grupu kārtas, par finālistiem kļuva Kārlis Rutmanis un Andris Dolženko. Finālmačā Rutmanis izvēlējās spēlēt kopā ar savu „Spuds webs" pārinieku Sandri Kalniņu, bet Dolženko talkā ņēma sacensību „Final4" ceturto dalībnieku - Vilni Tinusu. Iespējams, tieši komandas saspēlētība palīdzēja Kārlim Rutmanim ar savu pārinieku gūt virsroku pār Dolženko un Tinusu, kas ļāva izcīnīt uzvaru „Valmiera Beach" sezonas noslēdzošajā sacensībā.

"Multikluba" pludmales karaļa rezultāti

rutmanis_100eur