Valmieras volejbola čempionāts notiks jau 17. reizi

valleta_2014Šoziem jau 17. reizi pēc kārtas tik organizēts Valmieras atklātais volejbola čempionāts, kurā sacensības notiks vīriešu un sieviešu konkurencē. Sacensības startēs 11. janvārī un norisināsies līdz pat aprīļa beigām. Komandām savi pieteikumi jānosūta organizatoriem līdz 30.decembrim.

Tāpat kā 2014. gada sacensības, arī 17. Valmieras volejbola čempionātu organizēs biedrība "Vidzemes Studentu Sporta klubs". Šosezon čempionāta sākums plānots 11.janvārī Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta kompelskā. Savukārt finālsacensības plānotas aprīlī. Šobrīd joprojām norisinās komandu pieteikšanās, kura noslēgsies 30.decembrī. Lai vairāk uzzinātu par sacensībām, volejbolistus aicinām apmeklēt sacensību mājas lapu vssk.lv sadaļu "Volejbola čempionāts". Papildus informāciju par gaidāmajām volejbola sacensībām var iegūt zvanot pa telefona numuru +371 28616335 (Andris) vai rakstot uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Čempionāts norisināsies pēc sabraukuma principa, kad svētdienās katrai komandai būs paredzētas vairākas spēles. Pirmajā kārtā notiks grupu spēles, bet čempionāta uzvarētājus noskaidros izslēgšanas mačos. Sacensību organizatori izspēles sistēmu pielāgos pieteikušos komandu skaitam, kā arī to veidos tā, lai dažāda līmeņa komandām būtu pēc iespējas vairāk spēļu ar līdzvērtīgiem pretiniekiem.

2014.gada pavasarī par čempioniem vīriešu konkurencē kļuva valmierieši "Valleta", bet dāmām par uzvarētājām tika kronētas "Skulte" volejbolistes. Pieteikšanās dalībniekiem būs atvērta no 1.decembra. Valmieras volejbola čempionāts ir viens no tradīcijām bagātākajām sporta sacensībām pilsētā. No 1999. gada ir noskaidroti 16 čempionātu uzvarētāji vīriešu un sieviešu konkurencē. Vīriem titulētākās komandas ir "Ramata" un "Valleta", kuras čempionu godā tikušas pa divām reizēm. Savukārt dāmām četras reizes čempionu godā kronētas "Valmieras stikla šķiedras" volejbolistes, bet pa trim reizēm – "Burtnieku pagasts", "Skulte" un bārs "Tinte".