Sācies Valmieras volejbola čempionāts, iezīmējušies potenciālie līderi

velleta_skulteAr 18 spēlēm svētdien 11.janvārī sākās Valmieras atklātais volejbola čempionāts vīriešu konkurencē. Pēc pirmā sabraukuma iezīmējās trīs līderu komandas, kuras aizvadītajos mačos spēja uzvarēt visus setus. Savu čempiona statusu apliecināja "Valleta/SK Spēks", uzvarot četras spēles, bet pa trīs uzvarām tikpat spēlēs arī "Skulte" un "Jaunlaicenes industrija" vīriešu volejbola komandām.

Atšķirībā no 2014.gada sezonas, šogad vīriešu turnīrā dalībai pieteikušās ir 16 komandas. No pērnā gada komandām vairs nestartē "Beachball.lv", VK "Valka", "Līgatne" un "Sigulda". Tikmēr čempionātam klāt nākušas divas komandas – "Skārda serviss" un "Ghetto volley", bet trīs komandas ir mainījušas savus līdzšinējos nosaukumus – "Jaunlaicenes industrija" ("Krown"), "Top/Privātbūve" ("Smiltene") un VK "Jūrmala" ("Tornado").

Nopietni savu 2014.gada čempiona titulu gatavi ir aizstāvēt "Valleta", kuri šosezon ir ieguvuši klāt vēl pāris meistarīgus spēlētājus, kā arī paplašinājuši savu nosaukumu ar SK "Spēks" vārdu. Savu varējumu čempioni pierādīja laukumā, četrās spēlēs uzvarot visus 12 setus, kļūstot par pārliecinošiem A grupas līderiem. Labs sākums šogad padevās arī otriem 2014.gada finālistiem – "Jaunlaicenes industrija". Trīs B apakšgrupas mačos ar rezultātu 3:0 tika apspēlēti visi pretinieki – "Top/Privātbūve", "Vidzemes Augstskola" un "Skārda serviss". Kā trešā komanda, kurai turnīra tabulā izdevās ierakstīt perfektu bilanci, jāpiemin "Skulte", kuri arī ar 3:0 pieveica "Latvijas Valsts meži", "Ramata/Mazsalaca" un "Top/Privātbūve" volejbolistus, dalot B grupas līdera godu ar "Jaunlaicenes industrija" volejbolistiem.

Lai gan pēc pieteikuma nebūt spēcīgākā komanda, tomēr "Skārda serviss" puišiem izdevās debitēt čempionātā ar pozitīvu bilanci – divas uzvaras un viens zaudējums, kas ļauj šobrīd B grupā ierindoties trešajā pozīcijā. Pie divām uzvarām trīs spēlēs izdevās tikt "Rencēnu autoklubs" komandai, kuri vienīgo zaudējumu piedzīvoja pret "Valleta/SK Spēks". Pārliecinoši ar 3:0 tika apspēlēta "Valmieras stikla šķiedra" volejbolisti, kā arī ar 2:1 tika pieveikti SK "Fono" komanda, kura pagaidām nevarēja sacensībās startēt savā labākajā sastāvā.

Visus sacensību rezultātus var apskatīt "Volejbola čempionāts" sadaļā "Rezultāti".

Nākamās Valmieras volejbola čempionāta spēles Valmieras Pārgaujas pamatskolas zālē norisināsies 18.janvārī, kad sacensības uzsāks arī sieviešu volejbola komandas.