Zināmas C grupas komandas, turpinās arī sieviešu turnīrs

valmiera_damasPēc Valmieras volejbola čempionāta 5.kārtas mačiem, kuri svētdien 8.februārī norisinājās Pārgaujas pamatskolas sporta zālē, zināmi visas A un B grupas labākās četras komandas. Pēc pirmā grupu turnīra astoņas labākās vienības sacentīsies C grupā, bet pārējās septiņas komandas par četrām ceļazīmēm uz izslēgšanas spēlēm cīnīsies D grupā. Savukārt sieviešu turnīrā turpinās regulārais turnīrs un sacensība par vietu "Final 4".

B grupa

Līdz Valmieras volejbola čempionāta 5.kārtai neskaidra bija situācija B grupā, kur vēl divas komandas pretendēja uz labāko četrinieku. Tomēr "Beverīna" spēlēs pret "Skulte" un "Ramata/Mazsalaca" ieguva tikai divus punktus, ka neļauj aizsniegties līdz pirmajam četriniekam. Vajadzēja iegūt vismaz trīs, lai pretendētu uz iekļūšanu C grupā. Vēl viens potenciālais pretendents uz C grupu – "Ramata/Mazsalaca" divās spēlēs ieguva divus punktus, kā arī vēl palikusi spēle pret grupas pastarīti – "Vidzemes Augstskola". Arī šajā situācijā maksimālais iespējamais punktu skaits būtu astoņi, ar ko nepietiktu, lai tiktu četriniekā. Savas pozīcijas būs izdevies nosargāt "Top/Privātbūve" un "Latvijas Valsts meži" volejbolistiem, kuri pievienosies "Skulte" un "Jaunlaicenes industrija" volejbolistiem, kuri jau iepriekš bija garantējuši vietu C grupā.

A grupa

Aizvadītajā nedēļā A grupā neviena spēle nenotika. Šeit praktiski viss ir skaidrs, lai gan četrām komandām palikušas spēles ar "Valmieras BSS", kuri teorētiski var pretendēt uz iekļūšanu grupas četriniekā. Tomēr maz ticams, ka sporta skolas audzēkņi spēs izcīnīt nepieciešamo punktu skaitu pret nosacīti spēcīgākiem pretiniekiem. Līdz ar to no A grupas dalībai C grupā būs kvalificējušās "Valleta/SK Spēks", "Rencēnu autoklubs", SK "Fono" un "Burtnieki" volejbolisti. Skatīt vīriešu turnīra tabulas.

Sieviešu turnīrs

Sieviešu turnīrā šosezon ļoti pārliecinoši startē dāmu komanda "Valmiera". Arī aizvadītajā kārtā tika izcīnītas trīs uzvaras, kur tika apspēlētas "Valmieras BSS", "Mezgls" un "Simanadraudze.lv" volejbolistes. Solīdu sniegumu rāda arī čempionāta jaunpienācējas no Saulkrastiem – "Mezgls", kurām sešos mačos izdevies četras reizes laukumu atstāt kā uzvarētājām. Pagaidām līderes ir pērnā gada čempiones – "Skulte", kuras gan šajā kārtā nepiedalījās. "Final 4" zonā atrodas arī "Zeltaleja" meitenes, kurām četros mačos ir izcīnītas trīs uzvaras. Kaut vienu uzvaru ir izcīnījušas arī pārējās trīs komandas. Piektās šobrīd ar divām uzvarām sešos mačos ir "Smiltene" jaunās volejbolistes, bet ar vienu uzvaru astoņās spēlēs attiecīgi sesto un septīto vietu ieņem "Simanadraudze.lv" un "Valmieras BSS". Skatīt sieviešu turnīra tabulu.

Nākamā Valmieras volejbola čempionāta kārta paredzēta 15.februārī.