“Zeltaleja” uzvar regulāro čempionātu, C grupā pēdējās kārtas spēles

zeltaleja_1vAizvadītajā nedēļā noslēdzās Valmieras volejbola čempionāta sieviešu regulārais turnīrs, kurā labākās bija "Zeltaleja" meitenes. Tikmēr vīriešu turnīrā palikušas pēdējās kārtas spēles, kur sešos mačos tiks noskaidrots vietu sadalījums C grupā cīņā par labāku pozīciju pirms izslēgšanas spēlēm. Sacensības norisināsies svētdien 22.martā Pārgaujas pamatskolas sporta zālē.

Sieviešu turnīrs

Sieviešu čempionāta regulārā turnīra pēdējā kārtā veiksmīgi nospēlēja "Zeltaleja" volejbolistes, kuras uzvarēja visos trijos mačos ar rezultātu 3:0. Turklāt divi no panākumiem tika gūti pār sīvākajām konkurentēm – "Skulte", kuras svētdien gan nestartēja savā iespējami spēcīgākajā sastāvā. "Skulte" volejbolistes pēdējā kārtā ne tikai divas reizes ar 0:3 piekāpās "Zeltaleja" komandai, bet arī zaudēja "Simanadraudze.lv" volejbolistēm ar 1:2. Pie šāda iznākuma uz otro pozīciju pacēlās "Valmiera" dāmas, kuras regulāro turnīru bija noslēgušas ar 28 punktiem, kamēr "Skulte" apstājās pie 26 punktiem, noslīdot uz trešo vietu regulārā turnīra noslēgumā. Ceturto vietu un dalību "Final 4" jau pirms tam bija nodrošinājusi "Mezgls" komanda, bet "Simanadraudze.lv" divas uzvaras pēdējā kārtā ar 2:1 pret "Skulte" un "Smiltene" ļāva čempionāta izskaņā pakāpties uz piekto vietu. Sestajā vietā palika "Smiltene" meitenes, bet "Valmieras BSS" finišēja kā septītās.

Vīriešu turnīrs - C grupa

Vīriešiem četras izslēgšanas spēļu dalībnieces no D grupas tika noskaidrotas jau nedēļu iepriekš. Šobrīd atliek noskaidrot C grupas galīgo vietu sadalījumu. Jāatgādina, ka pirmo četru vietu īpašnieces sacensības uzsāks no ceturtdaļfināla kārtas, kamēr pārējās astoņas komandas mērosies spēkiem jau astotdaļfinālā. Pēc aizvadītās 9.kārtas pirmo vietu C grupā ir nodrošinājusi "Valleta/SK Spēks", kuri ar izcīnītiem 20 punktiem ir kļuvusi konkurentiem neaizsniedzami. Veiksmīgi nospēlējot atlikušos mačus pret "Latvijas Valsts meži" un SK "Fono", otru ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu varētu iegūt "Jaunlaicenes industrija", bet trešie varētu būt – "Skulte", kuriem cīņā ar "Rencēnu autoklubs" un SK "Fono" būtu jāizcīna trīs punkti, lai garantētu vietu C grupas labāko četriniekā. Visas septiņas spēles ir nospēlējuši "Burtnieki", kuri ar 11 punktiem varētu pretendēt uz ceturto ceļazīmi izslēgšanas spēļu otrajā kārtā. Šīs pozīcijas var apdraudēt SK "Fono", kuriem pagaidām ir 5 punkti, bet vēl priekšā trīs spēles. Salīdzinoši mazas cerības uz ceturto vietu vēl pastāv arī "Rencēnu autoklubs" volejbolistiem, kuriem arī ir 5 punkti un vēl divas spēles.

Skatīt 10.kārtas KALENDĀRU