Volejbola čempionātā noskaidroti izslēgšanas spēļu pāri

valletaSvētdien 22.martā noslēdzās Valmieras volejbola čempionāta regulārais turnīrs. Izspēlējot pēdējās sešas C grupas spēles tika noskaidrotas četras komandas, kuras izslēgšanas cīņas sāks no ceturtdaļfināla kārtas, kamēr pārējās astoņas komandas sacensības uzsāks jau no astotdaļfināla fāzes.

Pēc pēdējiem C grupas mačiem izmaiņas pirmajā četriniekā tā arī nenotika. Savas vietas ceturtdaļfinālā nosargāja "Valleta/SK Spēks", "Jaunlaicenes industrija", "Skulte" un "Burtnieki". Pirms tam reālas cerības iekļūt C grupas labāko četriniekā bija arī SK "Fono" volejbolistiem, tomēr svētdien trīs mačos izdevās tikt vien pie četriem punktiem no deviņiem iespējamajiem. Līdz ar to, lai panāktu "Burtniekus", pietrūka divu punktu. Tikmēr patīkami pārsteidza smiltenieši, kuri abās spēlēs tika pie uzvarām – 3:0 pret "Rencēnu autoklubs" un 2:1 pret SK "Fono". Pieci iegūtie punkti ļāva "Top/Privātbūve" pacelties uz sesto vietu C grupā, kas garantē relatīvi vājāku pretinieku astotdaļfinālā.

Pēc regulārā turnīra beidzot ir noskaidrotas visu komandu izcīnītās pozīcijas, kas nosaka izslēgšanas spēļu pārus. Pirmajā astotdaļfinālā tiksies SK "Fono" ar VK "Jūrmala", otrajā – "Top/Privātbūve" ar "Ramata/Mazsalaca", trešajā – "Rencēnu autoklubs" ar "Beverīna, bet ceturtajā – "Latvijas Valsts meži" ar "Valmieras stiklašķiedra". Ja regulārajā turnīrā komandas katrā mačā izspēlēja trīs setus, neatkarīgi no rezultāta, tad izslēgšanas spēļu fāzē komandas spēlēs līdz trīs setu uzvarai.

Tikmēr trīs komandas, kuras neiekļuva labāko divpadsmitniekā, sacentīsies par "Cerību kausu". Pēc regulārā turnīra rezultātiem par minēto trofeju viena apļa turnīrā sacentīsies "Skārda serviss", "Vidzemes Augstskola" un "Valmieras BSS".

Izslēgšanas spēles Valmieras volejbola čempionātā norisināsies 5.aprīlī Valmieras Pārgaujas pamatskolas sporta zālē, bet vīriešu un sieviešu "Final 4" notiks 12.aprīlī.

Izslēgšanas spēļu grafiks

Spēle 1/8fināli
1. SK Fono (5.) - VK Jūrmala (12.)
2. Top/Privātbūve (6.) - Ramata/Mazsalaca (11.)
3. Rencēnu autoklubs (7.) - Beverīna (10.)
4. Latvijas Valsts meži (8.) - Valmieras stikla šīedra (9.)
Spēle 1/4fināli
5. Valleta/SK Spēks (1.) - 4.spēles uzvarētājs
6. Jaunlaicenes industrija (2.) - 3.spēles uzvarētājs
7. Burtnieki (4.) - 1.spēles uzvarētājs
8. Skulte (3.) - 2.spēles uzvarētājs

 

Komandu rangs

Vieta Komanda
1.  Valleta/SK Spēks
2.  Jaunlaicenes industrija
3.  Skulte
4.  Burtnieki
5.  SK Fono
6.  Top/Privātbūve
7.  Rencēnu autoklubs
8.  Latvijas Valsts meži
9.  Valmieras stikla šīedra
10.  Beverīna
11.  Ramata/Mazsalaca
12.  VK Jūrmala
13.  Skārda serviss
14.  Valmieras BSS
15.  Vidzemes Augstskola