Sestdien starts Valmiera Glass pludmales volejbola čempionātam 2015

vb_koplogoSestdien, 23. maijā Daliņu pludmalē, tiks atklāts Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāts 2015. Četros sestdienas un sešos ceturtdienas posmos, cīnoties par kopējo balvu fondu 1000 EUR no A/S Valmieras stikla šķiedra, tiks noskaidroti labākie šīs sezonas amatieru pludmales volejbola pāri, sieviešu un vīriešu grupu konkurencēs.

Reģistrēšanās sacensībām, kā ierasts, notiek elektroniski, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā www.vssk.lv. Reģistrēties uz Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāta "Piena spēks" atklāšanas posmu iespējams līdz ceturtdienas (21. maijs) plkst. 24:00. Ja komanda nav paguvusi reģistrēties līdz noteiktajam laikam, tad to var izdarīt arī sacensību dienā, pirms spēļu sākuma, laikā no plkst. 9:00 līdz 9:45. Plkst. 9:50 paredzēta dalībnieku tehniskā sanāksme, bet plkst. 10:00 spēļu sākums! Ar čempionāta nolikumu aicinām iepazīties VSSK mājas lapā sadaļā "Valmiera Beach 2015" NOLIKUMS.

Reģistrējoties sacensībām elektroniski dalības maksa zemāka, tāpat skolēniem un studentiem, uzrādot derīgu skolēna vai studenta apliecību, atlaides dalības maksai. Vīriešu komandām maksājot uzreiz par visu sezonu (10 posmiem) īpaša atlaide. Vairāk par dalības maksām skatīt čempionāta NOLIKUMĀ.

Pludmales volejbola čempionāta norisi, jau sesto gadu pēc kārtas, nodrošinās biedrība Vidzemes Studentu Sporta klubs. Uz pasākumu aicināti ne tikai pludmales volejbola spēlētāji, bet arī aktīvās atpūtas cienītāji, jo „Valmiera beach" sacensībās vienmēr ir lieliska atmosfēra, mūzika un dažādi izklaides elementi.

Par dalībnieku balvām un skatītāju pārsteigumiem gādā: Valmieras stikla šķiedra, Piena Spēks, Gandrs, festivāls Laba Daba, Graci, Fontaine Royal, Valmieras drāmas teātris, Valmiermuižas alus darītava, Rexona, žurnāli Klubs un Shape, Ozolkalns, Cido Frutto, Ādažu čipsi, Laba Kebabs, La Pizza veloce un Valmieras pilsētas pašvaldība.