Sestdien Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāta GANDRS posms

gandrsŠo sestdien, 20. jūnijā, Daliņu pludmalē, norisināsies Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāta 2015 "GANDRS" posms.

Šobrīd aizvadīti četri posmi, trīs ceturtdienas posmi vīriešu grupas konkurencē un viens sestdienas posms, vīriešu un sieviešu grupu konkurencē. Šā brīža līderi vīriešu grupas konkurencē ir komanda Spuds Webs (S. Kalniņš/K. Salmiņš), bet no dāmām augstākais punktu skaits ir komandai Liepiņlauska/Ragozina (I. Liepiņlauska/S. Ragozina).

Reģistrēšanās šīs sestdienas sacensībām, kā ierasts, notiek elektroniski, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā www.vssk.lv. Reģistrēties uz Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāta "GANDRS" posmu iespējams līdz ceturtdienas (18. jūnija) plkst. 24:00. Ja komanda nav paguvusi reģistrēties līdz noteiktajam laikam, tad to var izdarīt arī sacensību dienā, pirms spēļu sākuma, laikā no plkst. 9:00 līdz 9:45. Plkst. 9:50 paredzēta dalībnieku tehniskā sanāksme, bet plkst. 10:00 spēļu sākums! Ar čempionāta nolikumu aicinām iepazīties VSSK mājas lapā sadaļā "Valmiera Beach 2015" NOLIKUMS.

Reģistrējoties sacensībām elektroniski dalības maksa zemāka, tāpat skolēniem un studentiem, uzrādot derīgu skolēna vai studenta apliecību, atlaides dalības maksai. Vairāk par dalības maksām skatīt čempionāta NOLIKUMĀ.

Atgādinām, ka šovasar četros sestdienas un sešos ceturtdienas posmos, cīnoties par kopējo balvu fondu 1000 EUR no A/S Valmieras stikla šķiedra, tiks noskaidroti labākie šīs sezonas amatieru pludmales volejbola pāri, sieviešu un vīriešu grupu konkurencēs. Pludmales volejbola čempionāta norisi, jau sesto gadu pēc kārtas, nodrošinās biedrība Vidzemes Studentu Sporta klubs.

Par dalībnieku balvām un skatītāju pārsteigumiem gādā: Valmieras stikla šķiedra, Piena Spēks, Gandrs, festivāls Laba Daba, Graci, Fontaine Royal, Valmieras drāmas teātris, Valmiermuižas alus darītava, Rexona, žurnāli Klubs un Shape, Ozolkalns, Cido Frutto, Ādažu čipsi, Laba Kebabs, La Pizza veloce un Valmieras pilsētas pašvaldība.