Piedalies MIX un “King Of The Beach” turnīrā 8.augustā

mixJau tradicionāli katru vasaru Valmieras pilsētas svētku ietvaros Daliņu pludmalē tiek organizēts īpašs pludmales volejbola turnīrs. Atšķirībā no “Valmiera Beach” vasaras čempionāta, šeit dalībnieki varēs sacensties MIX turnīrā, kā arī noskaidrot individuāli spēcīgākos pludmales volejbolistus “King Of The Beach” konkurencē vīriešiem un sievietēm. Sacensību sākums – 10:00.

Lai dažādotu sacensību formātu, Vidzemes Studentu Sporta klubs 8. augustā pludmales volejbolistiem piedāvā startēt MIX turnīrā, kur viens komandas dalībnieks ir vīrietis, bet otrs – sieviete. Šāds formāts 2014. gadā izpelnījās ļoti lielu dalībnieku atsaucību, jo sacensībās piedalījās 27 pāri.

Kā vienmēr, ļoti interesanti ir noskaidrot, kurš vai kura ir visspēcīgākie pludmales volejbolisti individuālajā konkurencē. Tādēļ katru vasaru tiek organizēts “King Of The Beach” sacensības. Jāatgādina, ka sieviešu un vīriešu konkurencē maksimālais dalībnieku skaits ir 16 spēlētāji. Sacensībās varēs piedalīties arī MIX turnīra dalībnieki, jo pēc pirmās kārtas grupu spēlēm norisināsies “King Of The Beach” turnīrs, bet pēc tā noslēguma sacensības turpināsies MIX grupā jau ar izslēgšanas spēlēm.

Sacensībās aicināti piedalīties arī senioru grupas pārstāvji. Šogad veterānu kārtā jau varēs piedalīties dalībnieki, kuri sacensību dienā ir sasnieguši vismaz 35 gadu vecumu. Savukārt, ja visiem komandas dalībniekiem ir vairāk kā 45 gadi, sacensībās varēs startēt trijatā.

Vairāk informācijas par 8. augusta pilsētas svētku turnīra noteikumiem un reģistrēšanās kārtību meklēt Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā ww.vssk.lv sadaļā “Pilsētas svētku turnīrs”.