Valmieras volejbola čempionāts 2016

zeltalejaBiedrība „Vidzemes Studentu Sporta klubs" (VSSK) turpina iesāktās tradīcijas un šosezon atkal organizēs Valmieras volejbola čempionātu. Sacensības norisināsies vīriešu un sieviešu konkurencē. Volejbola komandu pārstāvji savus pieteikumus var sūtīt līdz 30. decembrim. Pirmie sezonas mači plānoti 10. janvārī.

Valmieras čempionāts ir viens no tradīcijām bagātākajiem amatieru volejbola turnīriem visā Latvijā, un šosezon norisināsies jau 18. reizi. Tāpat, kā pēdējos divus gadus, sacensību formāts būs ļoti līdzīgs – mači notiks pēc sabraukuma principa, un izspēles sistēma tiks veidota tā, lai interesantas spēles būtu ikvienam. Sacensībās vienmēr vērojama interesanta cīņa, jo komandas gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē aptver gana plašu Vidzemes teritoriju, kā arī komandas no citiem Latvijas novadiem.

Komandu pieteikšanās notiks 1. līdz 30. decembrim, bet organizatori komandu pārstāvju interesei būs gatavi jau tagad! Sacensības plānots sākt 10. janvārī, bet fināli un čempionāta noslēgums – aprīļa sākumā. Spēles visbiežāk norisināsies Valmieras Pārgaujas pamatskolas zālē Meža ielā 12a, bet kāda no kārtām – Brenguļu sporta namā. Visas sacensības plānotas svētdienās, un komandām vienā sabraukumā var būt viena, divas vai pat trīs spēles.


Papildus informāciju drīzumā varēs atrast Valmieras volejbola čempionāta NOLIKUMĀ vai arī zvanot pa telefonu – 28616335 (Andris) vai 26441797 (Jānis).