Valmiera Glass posmā uzvar Ozoliņš/Šmits un Rūta/Alise

vg_posms9.jūlijā norisinājās KLONDAIKA #ValmieraBeach sacensību Valmiera Glass posms, kurā vīriešu un sieviešu komandas cīnījās par 400 EUR naudas balvu fondu. Sieviešu konkurencē uzvarēja Rūta Treija ar Alisi Pastari, savukār vīriešu konkurencē triumfēja Artis Ozoliņš un Kristaps Šmits.

Vīriešu konkurencē šoreiz bija ļoti spēcīga konkurence, tādēļ cīņas par godalgotajām vietām ritēja ļoti spraigi. Finālspēlē Ozoliņam/Šmitam piekāpās Jansons/Kļaviņš. Savukārt emocionālā spēlē par trešo vietu pārāki bija “Spuds Webs”, kuri apspēlēja Švecs/Gabduļins pāri. Tikmēr kopvērtējuma līderi šobrīd ir “GRAVEL”, kuri šajā posmā finišēja piektajā vietā. Uz otro vietu pacēlušies ir “Concombres”, bet trešajā pozīcijā ierindojas “Valmiera Beach”.

Sieviešu konkurencē pārliecinošāko sniegumu nodemonstrēja Treija/Pastare, kuras finālā trijos setos uzvarēja “FONO” meitenes Nelliju Tinusu un Alisi Švarcu. Trešajā vietā šoreiz ierindojās Vārpiņa/Fiļa. Par kopvērtējuma līderēm pēc šodienas posma ir kļuvušas cēsnieces “FONO”, otrajā vietā – “Kolibrī”, bet trešajā pozīcijā atrodas Ančevska/Titova.

Visi sacensību posmu un kopvērtējuma rezultātus meklēt Valmiera Beach sadaļā REZULTĀTI.

Nākošais #ValmieraBeach sacensību posms jau ceturtdien 14.jūlijā 18:00, savukārt sieviešu turnīra nākošais, kas arī būs pēdējais posms, norisināsies 30. jūlijā.