FONO un GRAVEL kļūst par #ValmieraBeach čempioniem

siev_uzvaretajas_201630. jūlijā ar MANGAĻI posmu noslēdzās KLONDAIKA #ValmieraBeach sezona, kurā par čempioniem vīriešu konkurencē kļuvusa komanda GRAVEL (Lauris Grāvelis, Mārtiņš Toms un Staņislavs Hatinecs), bet sievietēm čempionu laurus plūda Cēsu komanda FONO (Nellija Tinusa, Alise Švarca un Liene Sprancmane).

Vīriešu konkurencē intriga par čempionu jau bija izgaisusi 9.posmā, jo GRAVEL komanda saviem tuvākajiem sekotājiem bija kļuvuši neaizsniedzami. Tomēr ļoti spraiga cīņa noritēja par kopvērtējuma 2. – 4. vietu. VALMIERA BEACH komandai, lai nosargātu 2. vietu, bija jāiekļūst četriniekā, ko arī izdevās izdarīt. Īstu finiša spurtu veica CONCOMBRES, kuri iekļuva finālā, bet galvenos konkurentus izdevās atstāt ārpus pusfināla. Šāds pavērsiens ļāva ieņemt trešo vietu kopvērtējumā. Savukārt HELLO LA līdz bronzas godalgām pietrūka viens punkts un nācās samierināties ar ceturto vietu.

Vīriešu kopvērtējums:

Vieta Komanda Kopā:
1. Gravel 277
2. Valmiera Beach 231
3. Concombres 223
4. Hello LA 222
5. Celmiņš/Martuzāns 186
6. Struggle 156


Tikmēr sieviešu konkurencē par čempionēm kļuva FONO, kuras arī šajā posmā apspēlēja visas konkurentes, atstājot otrajā vietā gan posmā, gan visā turnīrā komandu KOLIBRĪ. Lai arī ne reizi komandai ANČEVSKA/TITOVA neizdevās iekļūt labāko trijniekā, kopsummā tas deva bronzas godalgas visas sezonas ieskaitē.

Sieviešu kopvērtējums:

Vieta Komanda Kopā:
1. FONO 136
2. KOLIBRĪ 131
3. Ančevska/Titova 105
4. Janīte/Eglīte 90
5. ROI 75
6. Vārpiņa/Fiļa 70


Tomēr līdz ar KLONDAIKA #ValmieraBeach sezonas noslēgumu vēl nav beigušies turnīri Valmierā. 6.augustā 10:00 Daliņu pludmalē notiks tradicionālās MIX un King Of The Beach sacensības. Aicinām piedalīties visus interesentus, lai noskaidrotu labākos jauktos pārus un individuāli spēcīgākos sportistus pludmales volejbolā, kuri cīnīsies par VALMIERA GLASS naudas balvām.