Sieviešu turnīrā noskaidros medaļnieces, vīriešiem cīņa par PlayOff

medalasValmieras volejbola čempionātā 9. aprīlī izšķirošās cīņas notiks sieviešu konkurencē, kur galīgo vietu sadalījumu un medaļas ieguvējas noskaidros “Lizums”, “SK Fono” un “Mezgls” komandas. Tikmēr vīriešiem noslēgumam tuvojas regulārais čempionāts, kur saasinās cīņa par pirmo sešinieku, kas piedalīsies izslēgšanas spēlēs.

Sieviešu turnīrā līdz izšķirošajām cīņām spēja kvalificēties trīs spēcīgākās komandas, no kurām visspraigākā cīņa ir starp “Lizums” un “SK Fono” komandām. “Lizums” dāmām četrās cīņās ir trīs uzvaras, kamēr “SK Fono” setu % attiecība ir tāda pati, bet nospēlētas trīs spēles un par uzvaru mazāk. Savukārt stabili trešajā vietā atrodas “Mezgls” dāmas. Medaļu sadalījumu dāmas noskaidros 9. aprīļa spēlēs.

Tikmēr vīriešu sacensībās turpinās sīva cīņa par iekļūšanu labāko sešiniekā. Līdz šim stabilākais sniegums un turnīra tabulā pirmās trīs vietas ieņem “Skulte”, “Valleta – SK Spēks” un “SK Fono” volejbolisti. Tālāk no ceturtās līdz septītai vietai ir samērā sīva konkurence, jo visticamāk vienai no šīm komandām sezona beigsies pirms izslēgšanas spēlēm. Tikmēr tabulu noslēdzošajās pozīcijās ierindojas “Smiltene” un “Rūjiena” volejbola komandas.