Valmieras volejbola čempionāts jau pusē

valletaSākot no janvāra beigām teju katru svētdienu Valmieras Pārgaujas pamatskolā norisinās Valmieras atklātais volejbola čempionāts. Pēc aizvadīto spēļu skaita, čempionāts ir aptuveni pusē, tādēļ sāk iezīmēties galvenie turnīra faforīti un cīņa par medaļām. Nākamā turnīra kārta jau 11. martā.

Sieviešu turnīrs
Sacensībās sieviešu konkurencē ir iezīmējušās divas galvenās favorītes – Siguldas PBJSS/Gitas meitenes un Valmieras BSS. Abas komandas ir ar vienādu uzvaru – zaudējumu bilanci 5:1, turklāt abās savstarpējās cīņās uzvaras ir dalītas uz pusēm. Arī setu attiecība komandām ir vienāda - 15:3, tādēļ visticamāk Valmieras čempiones sievietēm noskaidrosies tieši nākamajās divās savstarpējās cīņās starp šīm komandām, jo neviena no Rūjienas komandām nav spējusi atņemt par setu no abām līdervienībām.

Trešajā pozīcijā pagaidām ir Rūjienas 1. komanda, kura abas reizes uzvarējusi Rūjienas 2. komandu. Situācija var manīties, ja Rūjienas 2. komanda uzvarēs abās nākamajās savstarpējās spēlēs, turklāt iegūs vēl kādu uzvarētu setu no līderēm.

Vīriešu turnīrs
Turnīra tabula vīriešu sacensībās paveras līdzīga aina – divas komanda (Skulte un Smiltene) ar vienādu punktu skaitu dala čempionāta līderpozīcijas. Tuvākie sekotāji Valleta/SK Spēks un Burtnieki atpaliek attiecīgi par sešiem un astoņiem punktiem. Tomēr šeit viss izšķirsies izslēgšanas spēlēs, kurās kvalificēsies sešas labākās komandas, bet pirmo divu vietu ieguvējas jau automātiski iekļūs pusfināla kārtā. Šobrīd izskatās, ka ārpus PlayOff zonas paliks Valmieras BSS puiši, kuriem vēl nav neviena uzvarēta seta.

Čempionāta noslēgums – 15. aprīlis

Sacensību noslēgums plānots 15. aprīlī, kad tiks noskaidroti čempioni vīriešu un sieviešu konkurencē, kā arī tiks apbalvoti sacensību laureāti!