Informācija par Vidzemes Studentu Sporta klubu

Vidzemes Studentu Sporta klubu 2009. gada 3. novembrī ir izveidojuši Vidzemes Augstskolas studenti – īsti sporta entuziasti. Sporta klubs tika dibināts ar ideju, lai varētu realizēt savas ieceres un sporta projektus ne tikai uz papīra, bet arī dzīvē.

Sākumā organizācijas galvenais darbības virziens bija basketbols jeb Vidzemes Augstskolas basketbola komandas vadīšana (2007.–2011. gads) un studentu, kā arī reģiona basketbola sacensību organizēšana (2009.-2010. gads). Paralēli tika attīstīta pludmales volejbola kultūra, kas pāris sezonu laikā sacensības „Valmiera Beach" ir padarījusi par vadošajām amatieru pludmales volejbola sacensībām Vidzemē.

Šobrīd VSSK galvenā prioritāte ir pludmales volejbola attīstība Valmierā un Vidzemē. 2012. gada nogalē sporta klubs atjaunoja basketbola komandu, kura veiksmīgi startēja Valmieras pilsētas čempionātā basketbolā ar nosaukumu „vssk.lv". 2013.gadā tika iegūtas sudrabas medaļas, bet 2014.gada "vssk.lv" kļuva par Valmieras čempioniem. No 2014. gada sporta klubs organizē arī Valmieras atklāto volejbola čempionātu, kurā regulāri piedalās vairāk kā 20 komandas no visas Latvijas.

kausi