Mūsu projekti

Valmieras atklātais volejbola čempionāts - sacensības no to pirmās sezonas organizējusi Ieva Stiģe un biedrība "Valmieras volejbola klubs". 2013. gada nogalē šo čempionātu pārņēma biedrība "Vidzemes Studentu Sporta klubs", kas organizēs jau 16. Valmieras volejbola čempionātu. Turnīrs notiek vīriešu un sieviešu konkurencē, un tas aptver plašu ģeogrāfiju visā Vidzemē. Startē komandas ne tikai no Valmieras, bet arī Siguldas, Cēsī, Limbažiem, Burtniekiem, Rūjienas, Skultes Valkas un citām vietām.

 

bumba_volejs

„Valmiera Beach" jeb Valmieras pludmales volejbola čempionāts - lielākās amatieru pludmales volejbola sacensības Vidzemē. Čempionāts 2013. gadā jau ceturto vasaru pēc kārtas norisinās Daliņu pludmales laukumos. Turnīra uzvarētājus vīriešu konkurencē noskaidro 10 posmos visas vasaras garumā, bet sieviešu konkurencē tie ir četri. „Valmiera Beach" izceļas ar kvalitatīvu organizatorisko līmeni un dalībniekiem no visām lielākajām Vidzemes pilsētām: Valmiera, Smiltene, Cēsis, Limbaži, Valka u.c. Vairāk par aktualitātēm informācija sadaļā „Valmiera Beach 2013"

 

vb2013

VSSK basketbola komanda - no 2007. līdz 2011. gadam VSSK pārraudzībā bija Vidzemes Augstskolas basketbola komanda, kura četras sezonas startēja Studentu basketbola līgā. Trīs sezonās komanda tika līdz ceturtdaļfinālam, ieņemot pēc sezonas 5. un 6. vietu. ViA komandas treneris aizvadītajās sezonās bija Alvils Kaufmanis. Komanda ir izcīnījusi uzvaru 2009. gada Augstskolu sadraudzības kausā", bet 2010. gadā šajā pašā turnīrā tika pie sudraba medaļām. Pēc vairāk kā gada pārtraukuma, VSSK atjaunoja basketbola komandu ar nosaukumu "vssk.lv", kura veiksmīgi startē Valmieras Pilsētas čempionātā basketbolā. Komandā spēlē bijušie ViA studenti, VBSS audzēkņi un vietējie basketbola entuziasti. Vairāk informācijas par komandu sadaļā „Basketbola komanda".

 

basket

Augstskolu sadraudzības kauss – basketbola turnīrs divu dienu garumā starp studentu basketbola komandām. Sacensības organizēja VSSK jeb Vidzemes Augstskolas basketbola komanda. 2009. gadā turnīrs norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā un tajā piedalījās četras komandas, starp kurām par kausa ieguvēju kļuva Vidzemes Augstskola. Savukārt 2010. gada Augstskolu sadraudzības kauss notika Brenguļu sporta namā, kur par pārliecinošiem uzvarētājiem kļuva Rīgas Stradiņa universitāte.

ask09

 

Vidzemes reģiona kausa izcīņa - tiek noskaidrota spēcīgākā komanda starp Vidzemes novadu un pilsētu čempionātiem. 2009. gada nogalē norisinājās pirmais šāda veida čempionāts, kas deva iespēju Vidzemes reģionu spēcīgākajām čempionātu komandām samērot spēkus savā starpā. 2009. gadā 6 komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva Cēsu pilsētas sporta skolas komanda.

balls

 

Pludmales volejbola akadēmija - Daliņu pludmalē nākotnes perspektīvā plānots pludmales volejbola apmācības kurss vasaras garumā. Attīstoties pludmales volejbola popularitātei, tiek plānots organizēt pludmales volejbola akadēmiju, kur pie kvalificētiem speciālistiem būs iespēja iegūt spēles pamatus, piedalīties treniņos, kā arī uzlabot jau esošas iemaņas un kļūt par vēl labāku spēlētāju, lai sekmīgi būtu iespēja startēt amatieru sacensībās un pilnveidot brīvā laika pavadīšanas iespējas. beach_ball