Drukāt

Kalendārs 2017

Plānotie Valmieras volejbola čempionāta 2017. gada spēļu datumi
 
Datums Kārta Turnīrs Laiks
15. janvāris 1. kārta  vīrieši 10:00 - 15:00
22. janvāris 2. kārta  vīrieši 11:00 - 16:00
29. janvāris 3. kārta  vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
5. februāris 4. kārta  vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
5. marts 5. kārta  vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
12. marts 6. kārta  vīrieši/sievietes 10:00 - 16:00
26. marts 7. kārta vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
2. aprīlis 8. kārta
 vīrieši/sievietes 11:15 - 16:00
9. aprīlis 9. kārta
 vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
16. aprīlis 10. kārta  vīrieši 10:00 - 15:00
23. aprilis Play Off vīrieši 10:00 - 15:00
 

Izslēgšanas spēles, 23. aprīlis
Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
11:00  2 Burtnieki (5.v.)
Ramata/Mazsalaca (4.v.)
Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks (3.v.)
Jaunlaicenes industrija (6.v.)
Vīrieši
12:15 2 Skulte (1.v.)
4.v. - 5.v. uzvarētājs Vīrieši
13:45 2 SK Fono (2.v.) 3.v. - 6.v. uzvarētājs
Vīrieši
15:15 2 Spēle par 3. vietu Vīrieši
16:45 2 FINĀLS Vīrieši

10. kārta, 16. aprīlis

Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
11:15  2 Skulte Valmiera Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Burtnieki Vīrieši
12:30  2 Skulte Burtnieki Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Mazsalaca/Ramata Vīrieši
13:45  2 Valmiera Burtnieki Vīrieši
3 Skulte Mazsalaca/Ramata Vīrieši

13. aprīlis
Komanda Komanda Grupa
Burtnieki SK Fono
Vīrieši
Valleta/SK Spēks SK Fono
Vīrieši

9. kārta, 9. aprīlis

Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
10:00 1 Lizums SK Fono Sievietes
11:15   1 Mezgls SK Fono Sievietes
2 Valleta/SK Spēks Jaunlaicenes Industrija Vīrieši
3 Burtnieki Smiltene Vīrieši
12:30   1 Lizums Mezgls Sievietes
2 Burtnieki Jaunlaicenes Industrija Vīrieši
3 Skulte Smiltene Vīrieši
13:45   1 Mezgls SK Fono Sievietes *
2 Burtnieki Smiltene Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Skulte Vīrieši
* - spēle notiek, ja tā var ietekmēt turnīra tabulas izkārtojumu

8. kārta, 2. aprīlis

Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
11:15 3 Mazsalaca/Ramata Rūjienas NSS Vīrieši
12:30 3 Burtnieki Rūjienas NSS Vīrieši
13:45 3 Mazsalaca/Ramata Burtnieki Vīrieši
15:00 3 Burtnieki Rūjienas NSS Vīrieši

7. kārta, 26. marts

Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
10:00 3 Valmiera Smiltene Vīrieši
11:15 3 Smiltene Rūjienas NSS
Vīrieši
12:30 3 Valmiera Rūjienas NSS
Vīrieši
13:45 3 Mazsalaca/Ramata Jaunlaicenes industrija Vīrieši
15:00 3 Valmiera Mazsalaca/Ramata Vīrieši

6. kārta, 12. marts
Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
11:00 3 Skulte SK Fono Vīrieši
12:15 2 Skulte Rūjienas NSS Vīrieši
3 Smiltene Jaunlaicenes industrija Vīrieši
13:30 2 SK Fono Rūjienas NSS Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Valmiera Vīrieši
14:45 2 Skulte Jaunlaicenes industrija Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Smiltene Vīrieši
16:00 3 Valmiera Jaunlaicenes industrija Vīrieši

5. kārta, 5. marts

Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
14:00   1 Fono Cēsis Mezgls Sievietes
2 Valmiera Rūjienas NSS Vīrieši
3 Smiltene Mazsalaca/Ramata Vīrieši
15:15   1 Fono Cēsis Lizums Sievietes
2 Valmiera Valleta/SK Spēks Vīrieši
3 SK Fono Mazsalaca/Ramata Vīrieši
16:30   1 Mezgls Lizums Sievietes
2 Valleta/SK Spēks Rūjienas NSS Vīrieši
3 Smiltene SK Fono Vīrieši
17:45  2 Smiltene Valmiera Vīrieši
3 Rūjienas NSS Mazsalaca/Ramata Vīrieši


4. kārta, 5. februāris
Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
10:00 1 Skulte Mezgls Sievietes
2 Skulte Smiltene Vīrieši
3 SK Fono Rūjiena Vīrieši
11:15 1 Valmiera Jaunlaicenes industrija Vīrieši
2 SK Fono Burtnieki Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Mazsalaca/Ramata Vīrieši
12:30 1 Mezgls Skulte Sievietes
2 Skulte Rūjiena Vīrieši
3 Valmiera Mazsalaca/Ramata Vīrieši
13:45 1 Smiltene Rūjiena Vīrieši
2 Valleta/SK Spēks Burtnieki Vīrieši
3 SK Fono Jaunlaicenes industrija Vīrieši
15:00 1 Smiltene Jaunlaicenes industrija Vīrieši
2 Skulte Valleta/SK Spēks Vīrieši
3 Mazsalaca/Ramata Burtnieki Vīrieši

 
3. kārta, 29. janvāris
Laiks  Laukums Komanda Komanda Grupa
10:00 1 SK Fono Lizums Sievietes
2 Mezgls Valmiera Sievietes
3 SK Fono Smiltene Vīrieši
11:30 1 SK Fono Valmiera Sievietes
2 SK Fono Skulte Vīrieši
3 Mazsalaca/Ramata Smiltene Vīrieši
12:45 1 Mezgls Lizums Sievietes
2 Mazsalaca/Ramata Skulte Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks Smiltene Vīrieši
14:00 3 Valleta/SK Spēks SK Fono Vīrieši

2. kārta, 22. janvāris
Laiks  Laukums Komanda - Komanda Grupa
11:00 2 Skulte
- Valmiera Vīrieši
3 Jaunlaicenes industrija - Mazsalaca/Ramata Vīr.
12:15 2 Burtnieki - Skulte Vīr.
3 Valmiera - SK Fono Vīr.
13:30 2 Burtnieki - Jaunlaicenes industrija Vīī.
3 SK Fono - Mazsalaca/Ramata Vīr.
14:45 2 Burtnieki - Valmiera Vīr.
3 Skulte   Jaunlaicenes industrija Vīr.
 
 
1. kārta, 15. janvāris
Laukums Laiks Komanda   Komanda Grupa
1 10:00 Valleta/SK Spēks
- Rūjiena Vīrieši
1 11:00 Valleta/SK Spēks - Jaunlaicenes industrija Vīr.
1 12:15 Rūjiena - Jaunlaicenes industrija Vīī.
1 13:30 Jaunlaicenes industrija   Rūjiena Vīr.