Drukāt

Kalendārs 2018

Plānotie Valmieras volejbola čempionāta 2018. gada spēļu datumi
 
Datums Kārta Turnīrs Laiks
21. janvāris 1. kārta  vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
28. janvāris 2. kārta  vīrieši/sievietes 11:00 - 14:00
11. februāris 3. kārta  vīrieši/sievietes 10:00 - 15:00
25. februāris
4. kārta  vīrieši 10:00 - 14:00
11. marts 5. kārta vīrieši 10:00 - 14:00
18. marts
6. kārta
 vīrieši 11:15 - 13:00
25. marts
7. kārta
 vīrieši/sievietes 10:00 - 14:00
8. aprīlis 8. kārta  vīrieši 10:00 - 15:00
15. aprilis Play Off vīrieši/sievietes 10:00 - 14:00
 
PlayOff spēles, 15.aprīlis
Laiks Laukums Turnīra fāze Sieviešu turnīrs Spēles Nr. Spēles ilgums
10:00 1 1/2fināls Valmieras BSS - Rūjienas BSS 2 1 Līdz 3 uzvarētiem setiem
11:15 1 1/2fināls Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas BSS 1 2 Līdz 3 uzvarētiem setiem
12:30 1 FINĀLS 1.spēles uzvarētāja - 2.spēles uzvarētāja 3 Līdz 3 uzvarētiem setiem
13:45 1 Spēle par 3.v 1.spēles zaudētāja - 2.spēles zaudētāja 4 Līdz 3 uzvarētiem setiem

Laiks Laukums Turnīra fāze Vīriešu turnīrs Spēles Nr. Spēles ilgums
10:30 2 1/4fināls Valleta/SK Spēks - Rūjienas NSS 5 Līdz 2 uzvarētiem setiem
3 1/4fināls Burtnieki - Mazsalaca/Ramata 6 Līdz 2 uzvarētiem setiem
12:00 2 1/2fināls Smiltene - 5.spēles uzvarētājs 7 Līdz 3 uzvarētiem setiem
3 1/2fināls Skulte - 6.spēles uzvarētājs 8 Līdz 3 uzvarētiem setiem
13:30 2 Spēle par 3.v 7.spēles zaudētājs - 8.spēles zaudētājs 9 Līdz 3 uzvarētiem setiem
3 FINĀLS 7.spēles uzvarētājs - 8.spēles uzvarētājs 10 Līdz 3 uzvarētiem setiem

8. kārta, 8.aprīlis
Laiks Laukums Komanda   Komanda Grupa
10:00 2 Smiltene - Valleta/SK Spēks Vīrieši
3 Skulte - Burtnieki Vīrieši
11:15 2 Skulte - Valleta/SK Spēks Vīrieši
3 Smiltene - Valmieras BSS Vīrieši

7. kārta, 25.marts
Laiks Laukums Komanda   Komanda Grupa
10:00 1 Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas BSS 1 Sievietes
2 Valmieras BSS - Rūjienas BSS 2 Sievietes
3 Valmieras BSS - Mazsalaca/Ramata Vīrieši
11:15 1 Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Valmieras BSS Sievietes
2 Rūjienas BSS 1 - Rūjienas BSS 2 Sievietes
3 Skulte - Mazsalaca/Ramata Vīrieši
12:30 1 Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas BSS 2 Sievietes
2 Rūjienas BSS 1 - Valmieras BSS Sievietes
3 Skulte - Valmieras BSS Vīrieši
 
6. kārta, 18.marts
Laiks Laukums Komanda   Komanda Grupa
10:00 2 Burtnieki - Rūjienas NSS Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks - Mazsalaca/Ramata Vīrieši
11:15 2 Mazsalaca/Ramata - Rūjienas NSS Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks - Burtnieki Vīrieši

5. kārta, 11.marts
Laiks Laukums Komanda - Komanda Grupa
10:00 2 Valleta/SK Spēks - Rūjienas NSS Vīrieši
3 Mazsalaca/Ramata - Burtnieki Vīrieši
11:15 1 Valleta/SK Spēks - Valmieras BSS Vīrieši
2 Smiltene - Mazsalaca/Ramata Vīrieši
3 Rūjienas NSS - Burtnieki Vīrieši
12:30 2 Valmieras BSS - Rūjienas NSS Vīrieši
3 Smiltene - Burtnieki Vīrieši

4. kārta, 25.februāris
Laiks Laukums Komanda - Komanda Grupa
10:00 2 Skulte - Smiltene Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks - Burtnieki Vīrieši
11:15 2 Burtnieki - Valmieras BSS Vīrieši
3 Skulte - Valleta/SK Spēks Vīrieši
12:30 2 Valmieras BSS - Smiltene Vīrieši
3 Skulte - Burtnieki Vīrieši

3. kārta, 11.februāris

Laiks Laukums Komanda - Komanda Grupa
10:00 1 Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjiena - 2 Sievietes
2 Skulte - Smiltene Vīrieši
3 Valmieras BSS - Mazsalaca/Ramata Vīrieši
11:15 1 Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjiena - 1 Sievietes
2 Skulte - Rūjienas NSS Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks - Mazsalaca/Ramata Vīrieši
12:30 1 Rūjiena - 1
- Rūjiena - 2
Sievietes
2 Skulte - Valmieras BSS
Vīrieši
3 Valleta/SK Spēks - Smiltene Vīrieši
13:45  1 Valmieras BSS - Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes Sievietes
 2  Smiltene -
Rūjienas NSS
Vīrieši
 

2. kārta, 28.janvāris
Laiks Laukums Komanda - Komanda Grupa
10:00   1 Valmieras BSS - Rūjiena-1 Sievietes
2 Gitas meitenes - Rūjiena-2 Sievietes
3 Mazsalaca/Ramata - Rūjienas NSS Vīrieši
11:15   1 Valmieras BSS - Rūjiena-2 Sievietes
2 Gitas meitenes - Rūjiena-1 Sievietes
3 Mazsalaca/Ramata - Skulte Vīrieši
12:30  1 Valmieras BSS - Gitas meitenes Sievietes
3 Rūjienas NSS - Skulte Vīrieši

1. kārta, 21.janvāris
Laiks Laukums Komanda Komanda Grupa
10:00 1 VBSS/Smiltene Rūjiena - 1 Sievietes
2 Mazsalaca/Ramata Smiltene Vīrieši
3 Rūjienas NSS Valmieras BSS Vīrieši
11:15 1 Rūjiena - 1 Rūjiena - 2 Sievietes
2 Valleta/SK Spēks Rūjienas NSS Vīrieši
3 Burtnieki Mazsalaca/Ramata Vīrieši
12:30 1 VBSS/Smiltene Rūjiena - 2 Sievietes
2 Valleta/SK Spēks Valmieras BSS Vīrieši
3 Burtnieki Smiltene Vīrieši
13:45 2 Smiltene Rūjienas NSS Vīrieši
3 Burtnieki Valmieras BSS Vīrieši