Drukāt

Rezultāti 2017

Izslēgšanas spēles, 23. aprīlis

Grupa Spēle Rezultāts
1/4fināls Valleta/SK Spēks - Jaunlaicenes Industrija  1:2 (20:25; 25:22; 9:15)
1/4fināls Burtnieki - Mazsalaca/Ramata  2:0 (25:18; 25:17)
Pusfināls Jaunlaicenes Industrija - SK Fono  1:3 (21:25; 28:26; 16:25; 27:29)
Pusfināls Burtnieki - Skulte  2:3 (25:23; 19:25; 25:22; 19:25; 12:15)
Par 3.v. Burtnieki - Jaunlaicenes Industrija  3:0 (25:15; 25:18; 28:26)
Fināls Skulte - SK Fono  1:3 (25:20; 23:25; 21:25; 22:25)

10. kārta, 16. aprīlis

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Skulte - Mazsalaca/Ramata  2:1 (25:18; 22:25; 25:21)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Mazsalaca/Ramata  1:2 (21:25; 25:19; 20:25)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Burtnieki  3:0 (25:19; 25:22; 28:26)
Vīrieši Valmiera - Burtnieki  2:1 (23:25; 25:18; 25:23)
Vīrieši Skulte - Valmiera  3:0 (25:11; 25:16; 25:18)
Vīrieši Skulte - Burtnieki  2:1 (25:10; 25:22; 22:25)

9. kārta, 9. aprīlis

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Burtnieki - Smiltene  3:0 (25:19; 25:14; 25:23)
Vīrieši Jaunlaicenes Industrija - Valleta/SK Spēks  3:0 (25:20; 32:30; 25:21)
Vīrieši Jaunlaicenes Industrija - Burtnieki  2:1 (25:19; 19:25; 25:23)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Skulte  1:2 (25:23; 11:25; 23:25)
Vīrieši Burtnieki - Smiltene  3:0 (25:21; 25:17; 25:21)
Vīrieši Skulte - Smiltene  2:1 (25:16; 25:20; 22:25)
Sievietes Lizums - Mezgls  3:0 (25:15; 25:15; 25:16)
Sievietes Lizums - SK Fono  3:1 (25:20; 20:25; 25:17; 26:24)
Sievietes SK Fono - Mezgls  3:0 (25:16; 25:23; 25:12)
Sievietes SK Fono - Mezgls  3:0 (W:0; W:0; W:0)
Vīrieši SK Fono - Burtnieki  2:1 (21:25; 25:18; 25:15)
Vīrieši SK Fono - Valleta - SK Spēks  2:1 (25:17; 25:19; 22:25)

8. kārta, 2. aprīlis

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Rūjienas NSS 3:0
Vīrieši Burtnieki - Rūjienas NSS 1:2
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Burtnieki 3:0
Vīrieši Burtnieki - Rūjienas NSS 1:2
Vīrieši Fono - Valmiera 2:1
Vīrieši Fono - Jaunlaicenes industrija 3:0


7. kārta, 26.marts

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Jaunlaicenes Industrija  1:2 (27:25; 25:27; 22:25)
Vīrieši Valmiera - Rūjienas NSS  3:0 (25:13; 25:17; 25:21)
Vīrieši Smiltene - Rūjienas NSS  3:0 (25:22; 25:18; 28:26)
Vīrieši Valmiera - Smiltene  2:1 (25:21; 13:25; 25:18)
Vīrieši Valmiera - Mazsalaca/Ramata  3:0 (25:15; 25:22; 27:25)

 

6. kārta, 12.marts

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Skulte - SK Fono  3:0 (25:15; 25:16; 25:18)
Vīrieši Skulte - Rūjienas NSS  3:0 (25:13; 25:13; 25:13)
Vīrieši Smiltene - Jaunlaicenes Industrija  0:3 (19:25; 14:25; 13:25)
Vīrieši SK Fono - Rūjienas NSS  3:0 (25:22; 25:17; 25:14)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Valmiera  0:3 (23:25; 17:25; 16:25)
Vīrieši Skulte - Jaunlaicenes Industrija  3:0 (25:18; 25:16; 28:26)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Smiltene  1:2 (22:25; 24:26; 25:17)
Vīrieši Valmiera - Jaunlaicenes Industrija  3:0 (29:27; 25:16; 25:19)


5. kārta, 5.marts

Grupa Spēle Rezultāts
Sievietes Fono Cēsis - Mezgls  3:0 (25:10; 25:10; 25:16)
Sievietes Fono Cēsis - Lizums  3:1 (25:13; 25:19; 10:25; 25:20)
Sievietes Lizums - Mezgls  3:0 (25:12; 25:8; 25:19)
Vīrieši Valmiera - Rūjienas NSS  2:1 (25:22; 24:26; 25:17)
Vīrieši Smiltene - Mazsalaca/Ramata  2:1 (18:25; 25:23; 25:16)
Vīrieši Valmiera - Valleta/SK Spēks  0:3 (10:25; 17:25; 24:26)
Vīrieši SK Fono - Mazsalaca/Ramata  2:1 (21:25; 25:18; 25:20)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Rūjienas NSS  3:0 (25:15; 25:23; 25:20)
Vīrieši Smiltene - SK Fono  1:2 (25:20; 23:25; 24:26)
Vīrieši Smiltene - Valmiera  0:3 (18:25; 26:28; 18:25)
Vīrieši Rūjienas NSS - Mazsalaca/Ramata  1:2 (18:25; 25:23; 17:25)


4. kārta, 5.februāris

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Skulte - Smiltene 3:0
Vīrieši SK Fono - Rūjiena 3:0
Vīrieši Valmiera - Jaunlaicenes industrija 0:3
Vīrieši SK Fono - Burtnieki 1:2
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Mazsalaca/Ramata 2:1
Vīrieši Skulte - Rūjiena 3:0
Vīrieši Valmiera - Mazsalaca/Ramata 1:2
Vīrieši Smiltene - Rūjiena 3:0
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Burtnieki 1:2
Vīrieši SK Fono - Jaunlaicenes industrija 1:2
Vīrieši Smiltene - Jaunlaicenes industrija 1:2
Vīrieši Skulte - Valleta/SK Spēks 2:1
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Burtnieki 1:2


3. kārta, 29.janvāris

Grupa Spēle Rezultāts
Sievietes SK Fono - Lizums  2:3
Sievietes Mezgls - Valmiera  3:2
Sievietes SK Fono - Valmiera  3:1
Sievietes Mezgls - Lizums  0:3
Vīrieši SK Fono - Smiltene  2:1
Vīrieši SK Fono - Skulte  3:0
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Smiltene  2:1
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Skulte  2:1
Vīrieši Valleta/SK Spēks   Smiltene  3:0
Vīrieši Valleta/SK Spēks - SK Fono  2:1

2. kārta, 22.janvāris

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Skulte - Valmiera  3:0
Vīrieši Jaunlaicenes industrija - Mazsalaca/Ramata  0:3
Vīrieši Burtnieki - Skulte  2:1
Vīrieši Valmiera - SK Fono  0:3
Vīrieši Burtnieki - Jaunlaicenes industrija  2:1
Vīrieši SK Fono - Mazsalaca/Ramata  2:1
Vīrieši Burtnieki - Valmiera  3:0
Vīrieši Skulte - Jaunlaicenes industrija  2:1

1. kārta, 15.janvāris

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Jaunlaicenes industrija - Rūjienas NSS  2:1 (23:25; 25:19; 25:19)
Vīrieši Jaunlaicenes industrija - Rūjienas NSS  3:0 (25:16; 25:21; 25:19)
Vīrieši Jaunlaicenes industrija - Valleta/SK Spēks  0:3 (28:30; 20:25; 24:26)
Vīrieši Rūjienas NSS - Valleta/SK Spēks  0:3 (13:25; 19:25; 22:25)

 2karta sulte

23.04. Rezultāti
Grupa Spēle Rezultāts
1/4fināls Valleta/SK Spēks - Jaunlaicenes Industrija 1:2 (20:25; 25:22; 9:15)
1/4fināls Burtnieki - Mazsalaca/Ramata 2:0 (25:18; 25:17)
Pusfināls Jaunlaicenes Industrija - SK Fono 1:3 (21:25; 28:26; 16:25; 27:29)
Pusfināls Burtnieki - Skulte 2:3 (25:23; 19:25; 25:22; 19:25; 12:15)
Par 3.v. Burtnieki - Jaunlaicenes Industrija 3:0 (25:15; 25:18; 28:26)
Fināls Skulte - SK Fono 1:3 (25:20; 23:25; 21:25; 22:25)