Drukāt

Rezultāti 2018

PlayOff, 15. aprīlis

Spēle Nr. Sieviešu turnīrs Rezultats
1/2fināls 1 Valmieras BSS - Rūjienas BSS 2 3:0
1/2fināls 2 Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas BSS 1 3:0
FINĀLS 3 Valmieras BSS - Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes 3:1
Spēle par 3.v 4 Rūjienas NSS 2 - Rūjienas NSS 1 2:3
Spēle Nr. Vīriešu turnīrs Rezultats
1/4fināls 5 Valleta/SK Spēks - Rūjienas NSS 2:0
1/4fināls 6 Burtnieki - Mazsalaca/Ramata 2:0
1/2fināls 7 Smiltene - Valleta/SK Spēks 3:2
1/2fināls 8 Skulte - Burtnieki 3:1
Spēle par 3.v 9 Valleta/SK Spēks - Burtnieki 3:2
FINĀLS 10 Smiltene - Skulte 0:3


8. kārta, 8. aprīlis

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Smiltene  0:3 (22:25; 18:25; 16:25)
Vīrieši Skulte - Burtnieki  3:0 (25:0; 25:0; 25:0)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Skulte  1:2 (11:25; 16:25; 25:22)
Vīrieši Smiltene - Valmieras BSS  3:0 (25:12; 25:23; 25:7)


7. kārta, 25. marts

Grupa Spēle Rezultāts
Sievietes Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas BSS 1  3:0 (25:23; 25:14; 25:13)
Sievietes Valmieras BSS - Rūjienas BSS 2  2:1 (25:13; 25:14; 23:25)
Vīrieši Valmieras BSS - Mazsalaca/Ramata  0:3 (8:25; 15:25; 14:25)
Sievietes Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Valmieras BSS  1:2 (21:25; 25:14; 17:25)
Sievietes Rūjienas BSS 1 - Rūjienas BSS 2  1:2 (19:25; 19:25; 25:20)
Vīrieši Skulte - Mazsalaca/Ramata  2:1 (25:17; 25:23; 21:25)
Sievietes Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas BSS 2  3:0 (25:18; 25:17; 25:19)
Sievietes Rūjienas BSS 1 - Valmieras BSS  0:3 (10:25; 15:25; 23:25)
Vīrieši Skulte - Valmieras BSS  3:0 (25:13; 25:20; 25:20)


6. kārta, 18. marts

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Burtnieki - Rūjienas NSS  3:0 (25:16; 26:24; 28:26)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Mazsalaca/Ramata  2:1 (16:25; 25:21; 25:22)
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Rūjienas NSS  2:1  (25:17; 25:26; 23:25)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Burtnieki  3:0 (25:22; 25:14; 25:22)

 

5. kārta, 11. marts

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Rūjienas NSS  3:0 (25:18; 25:16; 25:14)
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Burtnieki  2:1 (25:21; 17:25; 25:23)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Valmieras BSS  3:0 (25:14; 25:15; 25:8)
Vīrieši Smiltene - Mazsalaca/Ramata  2:1 (24:26; 25:17; 25:23)
Vīrieši Rūjienas NSS - Burtnieki  1:2 (21:25; 16:25; 25:21)
Vīrieši Valmieras BSS - Rūjienas NSS  0:3 (16:25; 18:25; 12:25)
Vīrieši Smiltene - Burtnieki  1:2 (25:18; 23:25; 23:25)

4. kārta, 25. februāris

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Skulte - Valleta/SK Spēks  2:1 (25:18; 25:22; 17:25)
Vīrieši Skulte - Smiltene  3:0 (25:17; 25:18; 25:15)
Vīrieši Burtnieki - Valmieras BSS  3:0 (25:20; 25:10; 25:16)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Burtnieki  1:2 (23:25; 18:25; 25:14)
Vīrieši Smiltene - Valmieras BSS  3:0 (25:16; 25:16; 25:18)
Vīrieši Burtnieki - Skulte  1:2 (25:27; 28:26; 13:25)

 3. kārta, 11. februāris

Grupa Spēle Rezultāts
Sievietes Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas NSS-2  3:0 (25:9; 25:13; 25:12)
Sievietes Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes - Rūjienas NSS-1  3:0 (25:12; 25:15; 25:18)
Sievietes Rūjienas NSS-1 - Rūjienas NSS-2  3:0 (27:25; 25:12; 25:14)
Sievietes Valmieras BSS - Smiltenes PBJSS/Gitas meitenes  2:1 (25:23; 19:25; 25:17)
Vīrieši Skulte - Smiltene  0:3 (20:25; 15:25; 19:25)
Vīrieši Valmieras BSS - Mazsalaca/Ramata  0:3 (11:25; 20:25; 9:25)
Vīrieši Skulte - Rūjienas NSS  3:0 (25:19; 25:16; 25:17)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Mazsalaca/Ramata  3:0 (25:12; 25:18; 25:20)
Vīrieši Skulte - Valmieras BSS  3:0 (25:16; 25:15; 25:11)
Vīrieši Valleta/SK Spēks - Smiltene  1:2 (23:25; 22:25; 26:24)
Vīrieši Smiltene - Rūjienas NSS  2:1 (22:25; 25:16; 25:16)

2. kārta, 28. janvāris

Grupa Spēle Rezultāts
Sievietes Valmieras BSS - Rūjiena-1  3:0 (25:12; 25:14; 25:12)
Sievietes Gitas meitenes - Rūjiena-2  3:0 (25:7; 25:18; 25:13)
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Rūjienas NSS  1:2 (21:25; 25:23; 26:24)
Sievietes Valmieras BSS - Rūjiena-2  3:0 (25:10; 25:14; 25:13)
Sievietes Gitas meitenes - Rūjiena-1  3:0 (25:18; 25:16; 25:10)
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Skulte  0:3 (16:25; 13:25; 22:25)
Sievietes Valmieras BSS - Gitas meitenes  1:2 (24:26; 25:21; 21:25)
Vīrieši Rūjienas NSS - Skulte  1:2 (25:23; 16:25; 24:26)

1. kārta, 21. janvāris

Grupa Spēle Rezultāts
Vīrieši Smiltene - Rūjienas NSS  3:0 (25:19; 25:22; 25:15)
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Smiltene  1:2 (25:23; 20:25; 21:25)
Vīrieši Mazsalaca/Ramata - Burtnieki  2:1 (25:16; 24:26; 25:23)
Vīrieši Burtnieki - Smiltene  0:3 (20:25; 24:26; 19:25)
Vīrieši Rūjienas NSS - Valleta/SK Spēks  0:3 (18:25; 24:26; 14:25)
Vīrieši Valmieras BSS - Burtnieki  0:3 (17:25; 17:25; 19:25)
Vīrieši Valmieras BSS - Valleta/SK Spēks  0:3 (8:25; 13:25; 18:25)
Vīrieši Rūjienas NSS - Valmieras BSS  3:0 (25:18; 25:15; 25:17)
Sievietes Valmieras BSS - Rūjienas NSS-2  3:0 (25:10; 25:13; 25:11)
Sievietes Valmieras BSS - Rūjienas NSS-1  3:0 (25:21; 25:19; 25:18)
Sievietes Rūjienas NSS-1   Rūjienas NSS-2  3:0 (25:17; 25:12; 25:20)