Sezonas pusē Švecs/Dandens kļūst par kopvērtējuma līderiem

svecs#ValmieraBeach čempionāts šobrīd ir pusē, aizvadīti pirmie divi posmi, bet sezonas trešās sacensības norisināsies 30.jūnijā. Vīriešu konkurencē pēc 2. posma par līderiem ir kļuvuši Valkas pludmales volejbolisti – Gints Švecs/Toms Dandens, savukārt sieviešu turnīrā par līderēm kļuvušas Liene Krastiņa/Nellija Tinusa.

Jirgensonu duets un Rozīte/Pastare izcīna uzvaras 1.posmā

rozite-pastarePēc ziemas sezonas uz VALMIERA BEACH 1.posma sacensībām pulcējās 32 komandas, kas karstajās Daliņu pludmales smiltīs cīnījās par godalgotajām vietām. Vīriešu konkurencē nepārspēti palika Jirgensonu duets – Mārcis un Jānis, savukārt sieviešu konkurencē finālā uzvaras laurus plūca Simona Rozīte un Alise Pastare.

27.maijā startē #ValmieraBeach 9.sezona

vb_2018Aicinām sezonu atklāt arī stilīgāko vasaras sporta veidu – pludmales volejbolu! 27.maijā 10:00 Daliņu pludmalē startēs jau 9. Valmiera Beach čempionāts, kurā aicināti piedalīties visi sporta entuziasti bez vecuma un meistarības ierobežojuma. Pieteikties uz sacensībām elektroniski var jau šobrīd vssk.lv mājas lapā, aizpildot pieteikuma formu.

2018. gada zelta medaļas izcīna Skulte un Valmieras BSS

sampanietisValmieras volejbola čempionātā 15. aprīlī tika noskaidroti 2018. gada čempioni. Vīriešu konkurencē Skulte ar rezultātu 3:1 finālā apspēlēja Smiltenes komandu, savukārt sieviešu turnīra zelta mačā Valmieras BSS spēlētājas ar rezultātu 3:1 pieveica Gitas meitenes/Smiltenes PBJSS.

Valmieras volejbola čempionāts jau pusē

valletaSākot no janvāra beigām teju katru svētdienu Valmieras Pārgaujas pamatskolā norisinās Valmieras atklātais volejbola čempionāts. Pēc aizvadīto spēļu skaita, čempionāts ir aptuveni pusē, tādēļ sāk iezīmēties galvenie turnīra faforīti un cīņa par medaļām. Nākamā turnīra kārta jau 11. martā.